BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ampel 5671128
nr 567 1128
Ampel
1800-tal, bemålat glas
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 23 februari 2009
1.800 kr
1.200 kr
1.300 kr
ledande budet*
1.700 kr
2.000 kr