KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17409064
nr 1740 9064
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Signerad. Bildmått: 18X24CM, yttermått inklusive ram: 36x42cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:18:21
300 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell