![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Smycken / Halsband 12566030
*
nr 1256 6030
Halsband
+ ett par örhängen + 2 st broscher, glaserad keramik, Bronsted, Danmark, 1950-tal, halsbandet. Längd: 43
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 maj 2019
kl 19:36:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/5 19:08:09
1
Vinnande bud
- Tema
20 maj
Retro
På Tema Retro den 20 maj har vi samlat konst och design från 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, W ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bronsted danmark dansk dansk design danska danskt europa glaserad keramik halsband halsbandet norden skandinavien skandinavisk smycken
-
6059 Smycken
2 delar, Kalevala Karu, halsband Germun Paaer, bro..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:39
*
Halsband
Läs mer om Retro
nr 1256 6030
Halsband
+ ett par örhängen + 2 st broscher, glaserad keramik, Bronsted, Danmark, 1950-tal, halsbandet. Längd: 43
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 maj 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/5 19:08:09 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
20 maj
Retro
På Tema Retro den 20 maj har vi samlat konst och design från 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, W ...![](/tema/themes/{040935B0-9C01-4C89-8430-469644A7A1C6}_183x97.jpg)
Läs mer om Retro
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bronsted danmark dansk dansk design danska danskt europa glaserad keramik halsband halsbandet norden skandinavien skandinavisk smycken
-
6059 Smycken
2 delar, Kalevala Karu, halsband Germun Paaer, bro..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:39