ÖVRIGT / Diverse / Ägghöna 5165085
nr 516 5085
Ägghöna
Rörstrand, Sekelskifte 1900, + 2st trä ägg [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 mars 2008
kl 16:46:14
31/3 12:36:04
Rörstrand