KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967399
nr 1396 7399
Nathan Gutman
(1914-1990)
Oljemålning, Nathan Gutman (1914-1990), Signerad. Olja på pannå, 37x45cm, yttermått inklusive ram: 54x62cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:30:56
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)