KONST / Litografier / Färglitografi 8135400
nr 813 5400
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi , Oscar Reutersvärd (1915-2002), signerad 176/200 BM: 67x45
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 mars 2013
kl 19:33:58
500 kr
400 kr
600 kr
800 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd