KONST / Litografier / Färglitografi 12861131
nr 1286 1131
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 11/200, CGK. Motivet: 60x45 cm
C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.
måndag 4 november 2019
kl 20:41:54
C Göran Karlsson
Läs mer om C Göran Karlsson