KONST / Litografier / Färglitografi 15618410
nr 1561 8410
Gunnar Johnsson
(1917-2007), Sverige
Signerad, numrerad 108/125. Färglitografi, bildmått: 43x60 cm, yttermått inklusive ram: 58x71 cm
Gunnar Johnsson, svensk bildkonstnär född 1917 i Malmö, död 2007 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
måndag 4 september 2023
kl 18:40:09
Gunnar Johnsson
Läs mer om Gunnar Johnsson