KONST / Litografier / Färglitografi 10256064
nr 1025 6064
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), ej signerad, motivet: 52x38
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 mars 2016
kl 19:47:34
2/3 13:24:27
14 mar
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow