KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17067033

nr 1706 7033

Christina Campbell

(f. 1940), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 44/260. Bildmått: 33x27cm, yttermått inklusive ram: 53x43cm

Christina Campbell, svensk grafiker och tecknare född 1940.

Utrop:

500 kr

måndag 2 juni 2025
kl 19:55:49

Christina Campbell

Läs mer om Christina Campbell