KONST / Litografier / Färglitografi 14332117
nr 1433 2117
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 58/260, daterad 78. Färglitografi, bildmått: 44x57, yttermått inklusive ram: 57x69 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:14:23
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.200 kr
22 nov