KONST / Litografier / Färglitografi 12601033
nr 1260 1033
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 112/450. Motivet: 34x43
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 10 juni 2019
kl 18:07:06
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr