MÖBLER / Bord / Soffbord 6536193
nr 653 6193
Soffbord
50-tal, trä, tidningshylla, längd: 120, djup: 51, höjd: 56
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 augusti 2010
kl 18:18:41
100 kr
200 kr
150 kr
250 kr