MÖBLER / Bord / Brickbord 9535301
nr 953 5301
Brickbord
1880-tal, längd: 95 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 april 2015
kl 19:36:23
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
450 kr
500 kr