MÖBLER / Bord / Brickbord 9535301

nr 953 5301

Brickbord

1880-tal, längd: 95 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 april 2015
kl 19:36:23