KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14666024
nr 1466 6024
Vilhelm Bjerke-Petersen
(1909-1957), Danmark
Sod. V b-p, 41, Landskap, 39x22, yttermått inklusive ram: 46x27, akvarell. Signerad
Kondition: fuktskador och papperskador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:47:01
100 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Vilhelm Bjerke-Petersen
Läs mer om Vilhelm Bjerke-Petersen