KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5831659
nr 583 1659
Osignerad kopia efter Carl Henrik Jonasson, Porträtt 48x42
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 maj 2009
kl 17:26:12
400 kr