KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 6798020
nr 679 8020
Pastell
G. Nordström, -59, danserskor, 30x50
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 januari 2011
kl 17:12:19
29/1 23:27:10
30/1 18:39:47
250 kr
31 jan
50-tal
Läs mer om 50-tal