GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 10928506

nr 1092 8506

Vas

Keramik, signerad. PM, höjd: 15 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 februari 2017
kl 18:56:52

27/2 13:17:55 1      Vinnande bud

Tilgman Keramik