KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14488188
nr 1448 8188
Alain Berck-Vitz
(f. 1953)
Färgetsning, Alain Berck-Vitz (f. 1953), Signerad, numrerad ea. Bladets mått: 35x39, yttermått inklusive ram: 41x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:22:41
14/2 19:02:58