KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12554433

nr 1255 4433

Etsning

JAG Acke (1859-1924), Med dedikation, signerad, Nyfött barn. Motivet: 23x32 ca

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 maj 2019
kl 20:59:32

17/5 19:49:47 1      Vinnande bud