KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Ulltavlor 11132306
nr 1113 2306
Ulltavlor
Ett par, Lala Juréen, 1960-tal, 31x44, Landskap
Kondition: ramar med skador
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 juni 2017
kl 19:22:41
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr