KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13568492

nr 1356 8492

Ebba Hedqvist

(1909-2001), Sverige

Akvareller, 2 st, Signerade, fåglar, 16x26-37x54cm

Ebba Hedqvist, svensk bildkonstnär född 1909, död 2001.

måndag 26 oktober 2020
kl 19:47:09

Ebba Hedqvist

Läs mer om Ebba Hedqvist