KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 12354152
nr 1235 4152
Gravyrer
4 st, 1700-/1800-tal. 46x36cm. 23,5x36cm. 34,5x37cm. 33x40cm.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 februari 2019
kl 20:57:42
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr