MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9952022
*
nr 995 2022
Byrå
teak, 1950-tal, längd: 85 cm, djup: 30 cm, höjd: 50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:06:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/10 15:04:51
1
300 kr
2/11 18:18:07
2
450 kr
5/11 10:32:13
3
500 kr
11/11 00:11:33
4
600 kr
15/11 22:43:43
5
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
7119 Byrå
"Medevi", byrå ur Ikeas 1700-talssserie, sengustav..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:21
-
7001 Byrå
1890-tal, Valnöt/Mahogny. Bredd: 92 cm, djup: 55 c..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:03
-
6764 Byrå
sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:16
-
7008 Miniatyrbyrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 33 cm, djup: 17 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:52
*
Byrå
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2022
Byrå
teak, 1950-tal, längd: 85 cm, djup: 30 cm, höjd: 50 cm
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 29/10 15:04:51 | 1 | 300 kr |
| 2/11 18:18:07 | 2 | 450 kr |
| 5/11 10:32:13 | 3 | 500 kr |
| 11/11 00:11:33 | 4 | 600 kr |
| 15/11 22:43:43 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
7119 Byrå
"Medevi", byrå ur Ikeas 1700-talssserie, sengustav..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:21 -
7001 Byrå
1890-tal, Valnöt/Mahogny. Bredd: 92 cm, djup: 55 c..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:03 -
6764 Byrå
sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:16
-
7008 Miniatyrbyrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 33 cm, djup: 17 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:52



