KONST / Litografier / Litografi 9122093
nr 912 2093
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Peter Dahl (f. 1934), Krogkö, signerad, ej numrerad, 29x42
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:19:40
500 kr
350 kr
450 kr
15 sep
Peter Dahl (f. 1934)