KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggskulpturer 10177163
nr 1017 7163
Väggskulpturer
Ett par, gips, höjd: 11 cm
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 februari 2016
kl 18:35:59
7/2 21:03:26