KONST / Litografier / Färglitografi 9133060
nr 913 3060
Färglitografi
2 st, Signerad, bladets mått: 29x36
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 september 2014
kl 19:20:22
200 kr
200 kr
250 kr
400 kr
350 kr
450 kr