KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14046039

nr 1404 6039

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 56, komposition, bladets mått: 21x28, yttermått inklusive ram: 31x36 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 juni 2021
kl 20:39:18

21/6 12:59:08 1      Vinnande bud