UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 15264199

nr 1526 4199

Golvur

Mora, bemålad. Höjd: 184 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 6 mars 2023
kl 18:47:13