ART / Lithographs / Litograph in colors 13581489
nr 1358 1489
LITOGRAPH IN COLORS
coloured. Signed, numbered 187/225, 57x43,
Kolorerad. Signerad, numrerad 187/225,57x43 cm
600
SEK 200
Monday November 2 2020
at 18:21:19
150 kr