KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14413050
nr 1441 3050
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 1/20,64x49, yttermått inklusive ram: 80x63 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:24:57
300 kr
350 kr
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström