KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14413050

nr 1441 3050

Staffan Hallström

(1914-1976), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 1/20,64x49, yttermått inklusive ram: 80x63 cm

Kondition: skadat glas

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 10 januari 2022
kl 19:24:57

Staffan Hallström

Läs mer om Staffan Hallström