KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 11654307

nr 1165 4307

Pastell

Lengyel, Orientalisk interiör, signerad, 45x59

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 februari 2018
kl 20:58:21

26/2 15:45:33 1      Vinnande bud