KONST / Litografier / Färglitografi 7451108
nr 745 1108
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi , Berndt Wennström (f. 1945), 277/350, signerad, motivets mått: 30x21
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
550 kr
måndag 5 mars 2012
kl 18:50:51
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
450 kr
6
400 kr
6
500 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström