KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13038178
nr 1303 8178
Ole Drebold
(f. 1951), Sverige
Etsning, "Fjäderfärd". Signerad, numrerad et 17/30, daterad 1982. Motivet: 15x25 cm
Ole Drebold, tysk-svensk konstnär född 1951 i Melbeck, Lüneburg, Tyskland, och bor på Landsort, Sverige.
Utrop:
500 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:59:05
Ole Drebold
Läs mer om Ole Drebold