KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5966644

nr 596 6644

Akvarell

+ etning+ litografi, ossian Elgström, 37x38+ 26x65+ 37x50

Utrop:

300 kr

Såld:

950 kr

måndag 31 augusti 2009
kl 20:00:02

Ossian Elgström (1883-1950)