KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12398487
nr 1239 8487
Jan Van Parys, efter Johann Schenau, "Det unga paret", signerad. Olja på pannå, 38x28
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:53:22
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr