MÖBLER / Bord / Matbord 5282241

nr 528 2241

Matbord

Mahogany, längd: 140, djup: 75, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 2 juni 2008
kl 17:37:45

29/5 17:40:05 1      150 kr
2/6 17:31:35 2      Vinnande bud