KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14281022
nr 1428 1022
Kina, Antik, Interiör med figurer, ej signerad. Olja på duk, 171x115 cm
Kondition: skadad duk
måndag 25 oktober 2021
kl 18:27:34
- Klassiska
25 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska