KONST / Litografier / Färglitografi 14632127
nr 1463 2127
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 43/1500. Färglitografi, bildmått: 32x50cm, yttermått inklusive ram: 46x63cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:03:10
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.600 kr
6
25 apr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann