ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Textilier 6122033
nr 612 2033
Textilier
Diverse, Kina, omkring 1900
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 november 2009
kl 19:02:20
400 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr