KONST / Litografier / Färglitografi 9132063
nr 913 2063
Färglitografi
Axel Olson (1899-1986), Kustmotiv, signerad, 338/360, motivet. 34x44
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 september 2014
kl 18:24:09
17/9 20:42:48
350 kr
21/9 08:54:44