GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 7095127
nr 709 5127
Vaser
1-par + 2st tallrikar, tallrikar Kina KangHsi, höjd: , 21 + , diameter: 16-21
Kondition: vaser med skador, nagg
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 augusti 2011
kl 19:29:21
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
650 kr