MÖBLER / Bord / Skrivbord 15528419
nr 1552 8419
Skrivbord
vitmålat, lagat. Bredd: 82 cm, djup: 48 cm, höjd: 81 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 juli 2023
kl 18:19:06
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
500 kr
600 kr