MÖBLER / Bord / Lampbord 14177247
nr 1417 7247
Lampbord
Längd: 65 cm. Djup: 38 cm. Höjd: 65 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:52:54
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr