MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 16926124
nr 1692 6124
Skåp
senbarockstil, 1800-tal, ek. Bredd: 104 cm. Djup: 43 cm. Höjd: 194 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador, torrsprickor
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 april 2025
kl 20:31:08
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)