KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrmålning 15629165
nr 1562 9165
Miniatyrmålning
Damporträtt, Mytologiskt motiv. Signerad, diameter: 7 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:25:00
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
6
800 kr
6
1.400 kr
900 kr
6
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
6
1.200 kr (Budbetjänt)
6
1.600 kr
7
1.600 kr
6
1.600 kr (Budbetjänt)
7
1.900 kr
7
1.900 kr
6
1.800 kr
7
1.900 kr (Budbetjänt)
6