KONST / Litografier / Grafiskt blad 13429090
nr 1342 9090
Grafiskt blad
Signerad. Motivet: 38x29 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:12:58
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr