KONST / Litografier / Blandteknink 8771111
nr 877 1111
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Blandteknink , Carl Fredrik Reuterswärd (f. 1934), 'Take off', signerad. , motivet: 34x24
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 24 februari 2014
kl 20:02:08
1.700 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd