KONST / Litografier / Färglitografi 12257236
nr 1225 7236
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 126/290. Motivet: 36x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:31:47
200 kr