KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14908308

nr 1490 8308

Bo Trankell

(1942-2013), Sverige

Etsning, Signerad. Bildmått: 28x34,5, yttermått inklusive ram: 45x51 cm

Bo Trankell, svensk bildkonstnär född 1942, död 2013.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 september 2022
kl 20:53:32

16/9 11:28:27 1      500 kr
19/9 20:48:32 2      Vinnande bud

Bo Trankell

Läs mer om Bo Trankell